Enter your email address:

Delivered by FeedBurner

آموزش کامل شبکه کامپیوتر و ویندوز - remote desktop در ویندوز 7

آموزش کامل شبکه کامپیوتر ویندوز موبایل امنیت عكس کتاب برنامه لینکدونی

درباره ما
دوستان
آخرین مطالب
لینکستان
امكانات جانبي
 

ارتباط از راه دور كامپيوترها با يكديگر يكي از روياها و درخواست‌هاي كاربران از قديم تا به امروز بوده است و از همان سال‌هاي اوليه پيدايش كامپيوترهاي شخصي ابزارهاي Remote Access نيز منتشر شده و توسعه داده شده‌اند. ابزارهايي كه به شما اجازه مي‌دادند كه از راه دور و با استفاده از بستر شبكه‌ها يا اينترنت به دسكتاپ، برنامه‌ها و فايل‌هاي كامپيوتر ديگري دسترسي پيدا كنيد و حتي آن كامپيوتر را مديريت نماييد. در اين ميان مديران شبكه از اين سرويس براي مديريت سرورها و شبكه‌ها استفاده مي‌كنند و در حالي كه در يك كشور هستند، مي‌توانند يك سرور در كشوري ديگر را راه‌اندازي كرده، سيستم‌عامل نصب كنند، نرم‌افزارها و بسته‌هاي مورد نيازشان را راه‌اندازي و سرويس‌‌هاي كاربران را فعال نمايند.
مايكروسافت نيز در نسخه‌هاي مختلف سيستم‌عامل‌هاي خود سرويس‌ها و ابزارهاي مختلفي براي Remote Access فراهم كرده است و از جمله در ويندوز7 بدون نياز به نصب نرم‌افزار اضافي يا برنامه خاصي و تنظيمات زياد امكان ارتباط راه دور با كامپيوترهاي ديگر را فراهم كرده است.

گام اول
از منوي استارت عبارت Remote desktop connection را تايپ و اجرا كنيد و از گزينه‌هاي نمايش داده شده در اين منو گزينه Remote Desktop Connection را دوباره كليك كنيد.

گام دوم
در پنجره ظاهر شده مي‌توانيد نام يا آدرس IP كامپيوتر راه دوري كه مي‌خواهيد بدان متصل شويد را وارد كرده و كليد Connect را فشار دهيد. توجه كنيد كه كامپيوتر راه دور بايد روشن و سرويس ارتباط راه دور روي آن فعال باشد. اين برنامه امكان دسترسي به پوشه‌ها و فايل‌هاي اشتراك‌گذاري شده به همراه دسكتاپ و نرم‌افزارها را مي‌دهد.:: موضوعات مرتبط: ویندوز سون، آموزش شبکه، ترفند ویندوز، ترفند نرم افزار
:: برچسب‌ها: ویندوز سون, ترفند, شبکه
ن : علی ذبیحی
ت : دوشنبه ۴ اردیبهشت۱۳۹۱
 
موضوعات
نویسندگان
آرشیو مطالب
امكانات جانبي